| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Schroefl/d verhouding | 25 L/D |
| Gewicht | 22,5 Ton |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Machinelevensduur | >20 jaar |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Machinelevensduur | >20years |
| Garantie | 1 jaar |
| Maximum Productvolume | 120 L |
| Het vastklemmen Kracht | 600KN |
| Schroefl/d verhouding | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Theoretische Injectiecapaciteit | 238cm3 |
| Max.Hydraulic Druk | 140kg/Cm |
| Schroefslag | 190mm |
| Klemtonnage | 600KN |
| Verwerkt plastiek | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
|---|---|
| Voltage | 440V/415V/380V/220V |
| De Grootte van de vormdrukcilinder (Breedte) (mm) | 1600 MM. |
| Garantie | 1 |
| Vormlevensduur | > 2.000.000 Cycli |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen Waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | kn 80 |
| Schroefl/d verhouding | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Theoretische Injectiecapaciteit | 238cm3 |
| Max.Hydraulic Druk | 140kg/Cm |
| Schroefslag | 190mm |
| Klemtonnage | 600KN |
| Modelleer nr. | DSB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Modelleer nr. | DSB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |