| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| sutiable | 0~5L fles |
| Max. Productvolume | 5L |
| Max. Productvolume | 5L |
|---|---|
| toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| Geschikt materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
|---|---|
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| sutiable | 0~5L fles |
| Geschikt materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
|---|---|
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
|---|---|
| Max. Productvolume | 5L |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Halsdiameter (mm) | 140 MM. |
|---|---|
| Flessenvolume (ml) | 250 ml |
| Afmeting (L*W*H) | 3.8X1.5X3.2M |
| Marketing Type | Gewoon Product |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Outputcapaciteit | 180~200 pcs/h |
|---|---|
| Grootte | 4.6×3×2.4 (M) |
| Gewicht | 8.2T |
| Schroef | 90mm |
| Max Die Mouth | 180mm |
| Maximale productdiameter | 50150mm |
|---|---|
| Injectiedruk | 25-280 MPa |
| Injectiesnelheid | 0-200mm/s |
| Verwarmingsvermogen | 7-15 kW |
| Injectievolume | 2-100 cm3 |
| Modelleer nr. | DSB70II |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Modelleer nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |