| Modelleer nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5KW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Model nr. | ABLB100 |
|---|---|
| Station | Enige Post of Dubbele Post |
| De motormacht van de oliepomp | 5.5 kW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Handelsmerk | DAWSON |
| sutiable | 0~5L fles |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| sutiable | 0~5L fles |
|---|---|
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| Max. Productvolume | 12L |
|---|---|
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Specificatie | DSB80-12L |
| HS CODE | 8477301000 |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
|---|---|
| outputcapaciteit | 200PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
|---|---|
| outputcapaciteit | 200PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Verwerkt plastiek | PP, HDPE, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
|---|---|
| Schroef diameter | 100mm |
| Naam | plastic haltermachine |
| Postaantal | Enkel |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Max. productvolume | 30L |
|---|---|
| Droge Cyclus | 300 PC/H |
| Schroefdiameter | 80 MM. |
| Schroefl/d Verhouding | 24 |
| De macht van de schroefaandrijving | 37 kW |