| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
|---|---|
| Schroef het Verwarmen Macht (kW) | 14,1 kW |
| Output (kg/u) | 70 kg/u |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Productmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Volume | 100ML-300L |
| Holte | Enige Holte\ Veelvoudige Holte |
| Productnaam | kappen, deksels, voorvormen, dekking… |
| steekproeven | Verzend volgens de eis van de klant |
| Modelleer nr. | IBM35D |
|---|---|
| Meer Toepassing | Melk & Yoghurtfles |
| Pneumatische Klepschakelaar | Festo Ex Duitsland. |
| Controlerend Systeem | Akte Technologieën |
| Gevormde Gevalstroomonderbreker, Schakelaar, | Scheidermerk Ex Frankrijk. |
| Productmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Volume | 100ML-300L |
| Holte | Enige Holte\ Veelvoudige Holte |
| Product | Huishoudenproduct, Plastic Fles, Plastic Container |
| Het gestalte geven van Wijze | Plastic Injectievorm |
| Productmateriaal | Plastiek |
|---|---|
| Product | plastic injectievorm, blazende vorm |
| Het gestalte geven van Wijze | Plastic Injectievorm, Blazende Vorm, Voorvormenvorm |
| Holte | De enige Holte/de Multiholte, één of meer, kiest/Familie uit |
| Agent | Hete Agent\ Koude Agent |
| Schroefdiameter | 40mm |
|---|---|
| schroefsnelheid | 0-190RPM |
| Theoretische Injectiecapaciteit | 238cm3 |
| Injectiedruk | 174Mpa |
| Max. Hydraulische Druk | 140Kg/cm |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Levertijd | 40~45 Werkdagen |
| Het vormleven | 50,0000-5,000,000shots |
| Standaardcomponent | Dme, Hasco, JIS enz. |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Vervangstukken | 30%, 50%, 100%, volgens Specifiek Vereiste |
| HS Code | 848071 |
| Levertijd | 40~45 Werkdagen |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Levertijd | 40~45 Werkdagen |
| Het vormleven | 50,0000-5,000,000shots |
| Standaardcomponent | Dme, Hasco, JIS enz. |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Levertijd | 40~45 Werkdagen |
| Het vormleven | 50,0000-5,000,000shots |
| Standaardcomponent | Dme, Hasco, JIS enz. |