| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPA |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | 80 KN |
| Modelleer nr. | ABLB65 |
|---|---|
| Schroefdiameter | 65mm |
| voorwaarde | nieuw |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Max. productvolume | 5 L |
|---|---|
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 18,5 kW |
| Schroef het verwarmen capaciteit | 5-6 kW |
| Max. Productvolume | 25L |
|---|---|
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Specificatie | ABLB80-25L |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 120L |
|---|---|
| Droge cyclus | 360 PC/H |
| Schroefdiameter | 100 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 28 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Max. Productvolume | 25L |
|---|---|
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Matrijzenhoofd | Enig hoofd |
| Max. Productvolume | 300 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 300 pc/h |
| Schroefdiameter | 120 mm |
| Schroefl/d verhouding | 33 |
| De macht van de schroefaandrijving | 132 kW |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
|---|---|
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Max. Productvolume | 25L |
| Vorm | één holte |
| toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Matrijzenhoofd | Enig hoofd |