| Max. productvolume | 5 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 1000 PC/H |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 18,5 kW |
| Max Product Volume | 5L 8L |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Machinelevensduur | >20 jaar |
| Model nr. | ABLB100 |
|---|---|
| Station | Enige Post of Dubbele Post |
| De motormacht van de oliepomp | 5.5 kW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Afmeting (L*W*H) | 3,8X1,5X3,2M |
|---|---|
| Klemkracht | 80kn |
| Automatisering | Volautomatisch |
| Gewicht (kg) | 5000KG |
| Verpakking Details | De machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken worden ingepakt met |
| Kerncomponenten | Motor, PLC |
|---|---|
| Het vastklemmen Kracht | 80kn |
| Schroefdiameter | 40mm |
| Machinestest | Verstrekt |
| Verpakking Details | De machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken worden ingepakt met |
| Max. productvolume | 5 L |
|---|---|
| Het vastklemmen kracht | 68 Kn |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| pneumatisch | Festo van Duitsland of SMC van Japan |
| Schakelaar | Schneider van Franch |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen Waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | kn 80 |
| Model nr. | ABLB100 |
|---|---|
| Station | Enige Post of Dubbele Post |
| De motormacht van de oliepomp | 5.5 kW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Modelleer nr. | DSB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Modelleer nr. | DSB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |