| Kan produceren | Plastic schoonheidsmiddelen, dagelijkse noodzaak, geneeskunde en voedsel verpakkingsflessen. |
|---|---|
| Voltage | Aangepast volgens klantenbehoeften |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Automatisch, Intelligent en hoog rendement |
| Lokale Ingenieur Service | Saudi-Arabië, Colombia, Zuid-Afrika, Panama… enz. |
| Machinekleur & embleem | Aanpassing |
| Afmeting (L*W*H) | 3.1*1.2*2.2 |
|---|---|
| Het vastklemmen Kracht | 78kn |
| macht (kW) | 25kw |
| Gewicht (kg) | 4 kg |
| Verpakking Details | Slag het vormen de machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken wor |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Modelleer nr. | IBM35D |
|---|---|
| Meer Toepassing | Melk & Yoghurtfles |
| Pneumatische Klepschakelaar | Festo Ex Duitsland. |
| Controlerend Systeem | Akte Technologieën |
| Gevormde Gevalstroomonderbreker, Schakelaar, | Scheidermerk Ex Frankrijk. |
| Modelleer nr. | IBM65D |
|---|---|
| Meer Toepassing | Melk & Yoghurtfles |
| Max. Productvolume | 1L |
| Vormmateriaal | S136, P20, 4Cr13 |
| Het vastklemmen Kracht van het Blazen | 40 Ton |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledige Automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50150mm |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Mankracht vereist | Wij bieden een complete productielijn, zoals afdekken en vullen |
| Garantie | 12 maanden |
| Automatisch | Volledige Automatisch |
| Het type van slagafgietsel | Injectieblaasvormgeving, injectieblaasvorm |
| Typ van blaasgiet | Het Afgietsel van de injectieslag |
|---|---|
| Volume van holle delen | 5 ml tot 1 l |
| Kleur van het apparaat | Aanpasbaar |
| Klemkracht (kN) | 78 |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |