| Modelleer nr. | IBM65D |
|---|---|
| Meer Toepassing | Melk & Yoghurtfles |
| Max. Productvolume | 1L |
| Vormmateriaal | S136, P20, 4Cr13 |
| Het vastklemmen Kracht van het Blazen | 40 Ton |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Mankracht vereist | Wij bieden een complete productielijn, zoals afdekken en vullen |
| Garantie | 12 maanden |
| Automatisch | Volledige Automatisch |
| Het type van slagafgietsel | Injectieblaasvormgeving, injectieblaasvorm |
| Modelleer nr. | IBM35D |
|---|---|
| Meer Toepassing | Melk & Yoghurtfles |
| Pneumatische Klepschakelaar | Festo Ex Duitsland. |
| Controlerend Systeem | Akte Technologieën |
| Gevormde Gevalstroomonderbreker, Schakelaar, | Scheidermerk Ex Frankrijk. |
| Modelleer nr. | IBM35D |
|---|---|
| Meer Toepassing | Melk & Yoghurtfles |
| Pneumatische Klepschakelaar | Festo Ex Duitsland. |
| Controlerend Systeem | Akte Technologieën |
| Gevormde Gevalstroomonderbreker, Schakelaar, | Scheidermerk Ex Frankrijk. |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Transportpakket | filmverpakking |
|---|---|
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Specificatie | ABLB65I |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Mankracht vereist | Wij bieden een complete productielijn, zoals afdekken en vullen |
| Garantie | 12 maanden |
| Automatisch | Volledige Automatisch |
| Het type van slagafgietsel | Injectieblaasvormgeving, injectieblaasvorm |