| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | JA |
| Garantie | 1 jaar, Één Jaar |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag, het Afgietsel van de Rekslag, rekslag het vormen machine |
| Toepassing | Fles, watertank, jerrycan, Jerrycan, stuk speelgoed |
| Voltage | 220V/380V |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Toepassing | fles |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar om machines in het buitenland te onderhouden, online ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar, een jaar, 12 maanden |
| Afmeting (L*W*H) | 3.1*1.2*2.2 |
|---|---|
| Het vastklemmen Kracht | 78kn |
| macht (kW) | 25kw |
| Gewicht (kg) | 4 kg |
| Verpakking Details | Slag het vormen de machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken wor |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Geschikt materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
|---|---|
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Modelleer nr. | DSB80II |
|---|---|
| Post | Één Post of Post Twee |
| Auto-Deflashing | beschikbaar |
| Binnen gemaakt | China |
| Materiaal | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Voorwaarde | nieuw |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Outputcapaciteit | 180~200 pcs/h |
|---|---|
| Grootte | 4.6×3×2.4 (M) |
| Gewicht | 8.2T |
| Schroef | 90mm |
| Max Die Mouth | 180mm |