| Model-NR. | ABLB90 |
|---|---|
| station | Enige Post of Dubbele Post |
| De motormacht van de oliepomp | 5,5 kW |
| Hoofdverwarmingsvermogen | 5,7 kW |
| Handelsmerk | Dawson |
| Schroefdiameter | 80 mm |
|---|---|
| Assortiment | 10 tot en met 30 l |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 270KN |
| Malplaatjegrootte | 680*660 mm |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Max Product Volume | 30 L |
|---|---|
| Droge Cyclus | 60 PC/H |
| Schroefdiameter | 80 MM. |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 30 kW |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar, Één Jaar |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag, het Afgietsel van de Rekslag, rekslag het vormen machine |
| Toepassing | Fles, watertank, jerrycan, Jerrycan, stuk speelgoed |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Nauwkeurigheid | ±0.02mm |
|---|---|
| Clamping Force | 250KN |
| Controlesysteem | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Heating Zone | 4 |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Toepassing | Fles, watertank, jerrycan, Jerrycan, Kleuterschoolbed |