| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 20 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Max. productvolume | 30L |
|---|---|
| Droge Cyclus | 300 PC/H |
| Schroefdiameter | 80 MM. |
| Schroefl/d Verhouding | 24 |
| De macht van de schroefaandrijving | 37 kW |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | MET auto-Deflashing |
| Schroefdiameter | 80 mm |
|---|---|
| Assortiment | 10 tot en met 30 l |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 270KN |
| Malplaatjegrootte | 680*660 mm |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Parison Control systeem | M00G 200 punten |
|---|---|
| Microcomputerbesturingssysteem | WISETECH |
| Temperatuurregelaar | WISETECH |
| Hulprelais | Omron |
| Contactor | Schneider |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, PS, PVC, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Verstrekte instructies | Instructies in Chinees en het Engels |
|---|---|
| Monsters verstrekt | Indien nodig |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Toonzaalplaats | niets |
| Waterstroom | 100L/Min |
| Machinetype | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Geschikt Product | 10-30L HDPE/PP Stapelbaar Jerry Can |
| Die head type | Accumulator type die head |
| Die head volume | 3.5L |
| Control System | Wisetech PLC for extrusion blow molding machine |
| De Macht van de extrudermotor (kW) | 30KW |
|---|---|
| Output (kg/u) | 130 kg/u |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | ja |
| Garantie | één jaar |