| Toepassing | Flessen, potten, jerrycans, gallons, containers |
|---|---|
| Koelwaterdruk | 0,3 MPa |
| Blazende druk | 0,6 MPa |
| Schimmel beroerte | 170-520mm |
| Klemkracht | 80 kn |
| Toepassing | Flessen, potten, jerrycans, gallons, containers |
|---|---|
| Koelwaterdruk | 0,3 MPa |
| Blazende druk | 0,6 MPa |
| Schimmel beroerte | 170-520mm |
| Klemkracht | 80 kn |
| Toepassing | Flessen, potten, jerrycans, gallons, containers |
|---|---|
| Automatisch wissen | met automatisch wissen |
| Vorm | Eén holte of twee holtes |
| geschikt | 0~5L fles |
| Gemaakt in | China |
| Toepassing | Flessen, potten, jerrycans, gallons, containers |
|---|---|
| Automatisch wissen | met automatisch wissen |
| Vorm | Eén holte of twee holtes |
| geschikt | 0~5L fles |
| Gemaakt in | China |
| Toepassing | Flessen, potten, jerrycans, gallons, containers |
|---|---|
| Automatisch wissen | met automatisch wissen |
| Vorm | Eén holte of twee holtes |
| geschikt | 0~5L fles |
| Gemaakt in | China |
| Output (kg/u) | 100 Kg/u |
|---|---|
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Voltage | 440V/415V/380V/220V |
| Waterstroom | 100L/Min |
| Modelleer nr. | DSB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Modelleer nr. | DSB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Modelleer nr. | DSB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
|---|---|
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Max. Productvolume | 5L |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Modelleer nr. | DSB70II |