| Flessenvolume (ml) | Flessenvolume (ml): |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | 4.5X1.75X3.3 M |
| Macht (kW) | 22 |
| Marketing Type | Gewoon Product |
| THEORETISCH INJECTIEgewicht | 481 G |
| Output | 600BPH |
|---|---|
| Schimmel | 1 holte |
| Spanning | Op verzoek van de klant |
| Afmeting (l*w*h) | 1.6*0.6*1.5 |
| Gewicht | 500 kg |
| Output | 600bph |
|---|---|
| Vorm | 1 holte |
| voltage | Volgens Klantenverzoek |
| Afmeting (l*w*h) | 1.6*0.6*1.5 |
| gewicht | 500KG |
| Output | 800 bph |
|---|---|
| Schimmel | 1 holte |
| Spanning | Op verzoek van de klant |
| Afmeting (l*w*h) | 1.6*0.6*1.5 |
| Gewicht | 500 kg |
| Output | 800bph |
|---|---|
| Vorm | 1 holte |
| Voltage | Volgens Klantenverzoek |
| Afmeting (l*w*h) | 1.6*0.6*1.5 |
| Gewicht | 500kg |
| Specificatie | ABLD100 |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Levertijd | 60days |
| Postaantal | Kies uit |
| Max Product Volume | 20L |
|---|---|
| Automatisch ontknipperen | MET auto-Deflashing |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Schroefl/d Verhouding | 25L/D |
| Max Mold Size | 800X1000mm |
| Schroefl/d verhouding | 28 L/D |
|---|---|
| Postaantal | Kies uit |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Specificatie | ABLD100 |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen Kracht | kn 80 |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | kn 80 |