| Taal instellingen | Chinees en Engels verrichtingspaneel |
|---|---|
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Vrije vervangstukken, Gebiedsinstallatio |
| Voltage | Als vereiste klant |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 200 g/s |
| Productmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Volume | 100ML-300L |
| Holte | Enige Holte\ Veelvoudige Holte |
| Product | Huishoudenproduct, Plastic Fles, Plastic Container |
| Het gestalte geven van Wijze | Plastic Injectievorm |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | CE |
| Voltage | 380V/50Hz/3phase zoals gebruikelijk |
| Plastic type | PP/PE, HUISDIER, PVC, PP, PE |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, de beschikbare, Videotechnische ondersteuning |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | CE |
| Voltage | 380V |
| Plastic Type | PP/PE, HUISDIER, PVC, PP, PE |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, de beschikbare, Videotechnische ondersteuning |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | CE |
| Afmeting (L*W*H) | Afhangen |
| Voltage | 380V |
| Schroefdiameter | 80 |
|---|---|
| Extrusiecapaciteit per uur ((PE) | 110 |
| Aantal verwarmingstoestellen | 4 |
| Klembeweg | 200-650 |
| Klemkracht | 110 |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het assembleren | Verwijderbaar halsdeel en Onderst Deel |
| Koelsysteem | afzonderlijk koelsysteem |
| Merknaam | Dawson |
|---|
| Na garantie service | Online ondersteuning |
|---|---|
| Plaats van de lokale dienst | Geen |
| Naverkoopservice | Eén jaar |
| Naam | Leak Tester |
| Sleutelwoord | automatische lektoetser |
| Productmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Volume | 100ML-300L |
| Holte | Enige Holte\ Veelvoudige Holte |
| Productnaam | kappen, deksels, voorvormen, dekking… |
| steekproeven | Verzend volgens de eis van de klant |