| Modelleer nr. | DSB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Voorwaarde | nieuw |
|---|---|
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Levertijd | 60days |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Voorwaarde | nieuw |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Levertijd | 60days |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de rekslag |
|---|---|
| Kerncomponenten | Lager, Motor, Pomp, Toestel, PLC, drukvat, Motor, Versnellingsbak |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Geschikt materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
|---|---|
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Postaantal | Kies uit |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Levertijd | 60days |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Het vastklemmen Kracht | 780 Kn |
| Sluit/Open Slag | 8801700mm |
|---|---|
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
| Motor | Servomotor |
| PLC controle | Japans Mitsubishi |
| Machineafmeting | 6.8*3.3*5 |
| Verwerkingstype | continu type |
|---|---|
| aantal stuks | 2 |
| hoofdlagen | 1 |
| Centrumafstand | 160 mm, 180 mm of op maat |
| Geschikt materiaal | HDPE/LDPE/PP/PVC/EVOH/TPU/TPV/ABS/Tritan/PPSU, enz. |