| Modelleer nr. | DSB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Modelleer nr. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Schroef het verwarmen capaciteit | 6 kW |
| HDPE Output | 100kg/h |
| Het vastklemmen Kracht | 80Kn |
| maximum vormgrootte | 400X450mm |
| Modelleer nr. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Schroef het verwarmen capaciteit | 6 kW |
| HDPE Output | 100kg/h |
| Het vastklemmen Kracht | 80Kn |
| maximum vormgrootte | 400X450mm |
| Postaantal | Kies uit |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Het vastklemmen Kracht | 600 Kn |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Voorwaarde | nieuw |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| automatisering | automatisch |
| Postaantal | Kies uit |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Levertijd | 60days |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Het vastklemmen Kracht | 780 Kn |
| Schroefdiameter | 100mm |
|---|---|
| Postaantal | Kies uit |
| Toepassing | Trommel, Plaat, Vlotter, Wegversperringen, Medische Bedraad |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Het vastklemmen Kracht | 780 Kn |
|---|---|
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Vormslag | 5501350mm |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Modelleer nr. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Schroef het verwarmen capaciteit | 6 kW |
| HDPE Output | 100kg/h |
| Het vastklemmen Kracht | 80Kn |
| maximum vormgrootte | 400X450mm |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |