| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Modelnr. | ABLB75II |
|---|---|
| Outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 Dagen |
| Outputcapaciteit | 180~200 pcs/h |
|---|---|
| GROOTTE | 4.6×3×2.4 (M) |
| Gewicht | 8.2T |
| Schroef | 90mm |
| Max Die Mouth | 180mm |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Machinelevensduur | >20years |
| Garantie | 1 jaar |
| Maximum Productvolume | 120 L |
| Het vastklemmen Kracht | 600KN |
| Levertijd | 40-65 het werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | DAWSON |
| Certificering | CE |
| Max Product Volume | 5L 8L |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| schroefdiameter | 75MM |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Machinelevensduur | >20 jaar |
| Specificatie | DSB80-12L |
|---|---|
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Max. Productvolume | 12L |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| HS CODE | 8477301000 |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |