| Control System | PLC |
|---|---|
| Cooling System | Air Cooling |
| Driving System | Servo Motor |
| Heating System | Electric Heating |
| Material | Plastic |
| Modelleer nr. | DSB70II |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 120L |
|---|---|
| Droge cyclus | 360 PC/H |
| Schroefdiameter | 100 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 28 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Post | Één Post of Post Twee |
|---|---|
| Auto-Deflashing | Beschikbaar |
| Materiaal | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Max Volume | 5L |
| Waterstroom | 100L/min |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | kn 80 |
| Toepassing | Flessen, potten, jerrycans, gallons, containers |
|---|---|
| Koelwaterdruk | 0,3 MPa |
| Blazende druk | 0,6 MPa |
| Schimmel beroerte | 170-520mm |
| Klemkracht | 80 kn |
| Toepassing | Flessen, potten, jerrycans, gallons, containers |
|---|---|
| Koelwaterdruk | 0,3 MPa |
| Blazende druk | 0,6 MPa |
| Schimmel beroerte | 170-520mm |
| Klemkracht | 80 kn |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 5 L |
|---|---|
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Productiecapaciteit | 400~450 PCS/H |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | 80 KN |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen Kracht | kn 80 |