| Verwerkt plastiek | PP/PE/PU/PC/PVC/PETG/HDPE/LDPE/ABS |
|---|---|
| Productnaam | Jerry Can Blow Molding Machine |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Toepassingen | 5ml aan de kleine plastic flessen van 1L |
|---|---|
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de injectieslag |
| Kerncomponenten | Versnellingsbak, drukvat, Pomp, Toestel, Lager, Motor, Motor, PLC… |
| Verwerkt plastiek | PP, ABS, HDPE, PVC, PPR, PE, HDPE/PP, ABS/PP, PE/PP |
| Vereiste arbeidskrachten | 1~2 exploitant |
| Automatisch | ja |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar, Één Jaar, 24 maanden |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Toepassing | Fles, watertank, jerrycan, Jerrycan |
| Verwerkt plastiek | PE, PP, HDPE, PVC |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Drijfsysteem | Servomotor |
| Verwarmingssysteem | Het elektrische verwarmen |
| Materiaal | Plastic |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| productnaam | De blazende machine van de HUISDIERENfles |
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de rekslag |
| PLC controle | Japans Mitsubishi |
| Kunststof verwerkt | PP, PC, ABS, HUISDIER, PVC, PPR, HDPE, PE, LDPE, HDPE/PP, PE/PP |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 460 mm |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 460 mm |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 138-196 |
| Max. Productvolume | 25L |
|---|---|
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| HS CODE | 8477301000 |
| Max Product Volume | 30 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 60 PC/H |
| Schroefdiameter | 80 mm |
| Schroefl/d verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 30 kW |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |