| Extrudermotorvermogen (kW) | 22 kW |
|---|---|
| Matrijsplaatmaat (Hoogte) (mm) | 420mm |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Belangrijkste verkooppunten | Gemakkelijk te bedienen |
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Voedsel & Drankfabriek, Landbouwbedrijven, F |
| Modelleer nr. | DSB120 |
|---|---|
| Outputcapaciteiten | 18~25 PCS/H |
| Schroefl/d verhouding | 28 L/D |
| Levertijd | 50~100 Dagen |
| Garantie | 1 jaar |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 120L |
| Machineafmeting | 6.8×3.3×5 |
| Schakelaar | Schneider |
| De Capaciteit van de olietank | 850L |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrek |
|---|---|
| Marketing Type | Gewoon Product |
| Garantie van kerncomponenten | 1 jaar |
| Toepassing | fles, jerrycan, kruik, gallon |
| Afmeting (L*W*H) | 3.9*2.2*2.6 |
| De Macht van de extrudermotor (kW) | 55 kW |
|---|---|
| Schroefdiameter (mm) | 100 mm |
| Afmeting (L*W*H) | 5.4*2.5*4.5 |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| De arbeidsvraag | operetor 1~2 |
| Automatisch | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Geautomatiseerde | Niet-geautomatiseerd |
| Controlesysteem | PLC's |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Hol deelvolume | 10~30L |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Lucht Comsumption (m ³ /mi | 1 m ³ /min |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, PS, PVC, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, PS, PVC, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Machinetype | Het afgietselmachine van de uitdrijvingsslag |
|---|---|
| Productie | HDPE Uitdrijvingsslag het Vormen Machine |
| Materiaal | PE, PP, PVC, PA… |
| Postaantal | Kies uit |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |