| Max Product Volume | 30 L |
|---|---|
| Droge Cyclus | 60 PC/H |
| Schroefdiameter | 80 MM. |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 30 kW |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 1000 PC/H |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroef L/D verhouding | 24 |
| De macht van de schroefaandrijving | 18.5 Kw |
| Max. Productvolume | 5L |
|---|---|
| toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| Geschikt materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
|---|---|
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| sutiable | 0~5L fles |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | kn 80 |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | kn 80 |
| Specificatie | ABLB80-25L |
|---|---|
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| HS CODE | 8477301000 |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
|---|---|
| outputcapaciteit | 200PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Toepassing | Druppelaar, Geneeskundefles, Chemische Fles |
|---|---|
| Meer Toepassing | Melk & Yoghurtfles |
| Post | Drie in |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 1L |
| Sutiablemateriaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Assortiment | 10~30L |
|---|---|
| Productiviteit | 45~60BPH |
| Schroefdiameter | 80 MM. |
| Schroefl/d Verhouding | 24 |
| De macht van de schroefaandrijving | 37 kW |