| ModelNo. | DSB80-30L |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5KW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Modelleer nr. | ABLD120 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 150 Liter |
| De Grootte van de vormdrukcilinder | 380 mm |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, PS, PVC, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, PS, PVC, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar, Één Jaar |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag, het Afgietsel van de Rekslag, rekslag het vormen machine |
| Toepassing | Fles, watertank, jerrycan, Jerrycan, stuk speelgoed |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Toepassing | Fles, jerrycan, Jerrycan: |
| De Macht van de extrudermotor (kW) | 30KW |
|---|---|
| Output (kg/u) | 130 kg/u |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | ja |
| Garantie | één jaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verwerkt plastiek | PE, PP, HDPE |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning |
| Voltage | Gespecificeerde klant |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
| De macht van de schroefaandrijving | 22kw |
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Toepassing | Kleuterschoolbed |