| Model-NR. | ABLB90 |
|---|---|
| station | Enige Post of Dubbele Post |
| De motormacht van de oliepomp | 5,5 kW |
| Hoofdverwarmingsvermogen | 5,7 kW |
| Handelsmerk | Dawson |
| Max. Productvolume | 30L |
|---|---|
| Meer Toepassing | Plastic Olietrommels, Containers, Jerry Cans, Vaten |
| Uitdrijvingstype | Accumulatietype |
| Parisoncontrole | Moog 100 Punten |
| Hydraulische Motor | Servomotor |
| ModelNo. | DSB80-30L |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5KW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Toepassing | Fles, container |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteu |
| Gewicht | als orde |
| Garantie | 1 jaar |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | China |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 160L |
|---|---|
| Droge cyclus | 300 PC/H |
| Schroefdiameter | 110 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 28 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 75 kW |
| Modelleer nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
|---|---|
| Voltage | 440V/415V/380V/220V |
| Schroef het Verwarmen Macht (kW) | 18kW |
| De Grootte van de vormdrukcilinder (Breedte) (mm) | 900 mm |
| Lucht Comsumption (m ³ /min) | 1.2 m ³ /min |
| Sollicitatie | Drankfles, oliefles |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Technische Dienst | 24 uur/365 dagen online |
| Gecontroleerd door | PLC |
| Vormen van sluit- en openingscilinder | Festo |
| Toepassing | Drankfles, Oliefles |
|---|---|
| automatisch | Volledig Automatisch |
| De technische dienst | 24 hours/365-Dagen online |
| langs gecontroleerd | PLC |
| Het vormen het Sluiten en het Openen Cilinder | FESTO |