| Klemkracht | 600 kn |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 liter |
| Schroefdiameter | 100 mm |
| Handelsmerk | Dawson |
| Stationsnummer | Enkel |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Levertijd | 60days |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Modelleer nr. | DSB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Modelleer nr. | DSB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Modelleer nr. | IBM35D |
|---|---|
| Meer Toepassing | Melk & Yoghurtfles |
| Pneumatische Klepschakelaar | Festo Ex Duitsland. |
| Controlerend Systeem | Akte Technologieën |
| Gevormde Gevalstroomonderbreker, Schakelaar, | Scheidermerk Ex Frankrijk. |
| Modelleer nr. | IBM65D |
|---|---|
| Meer Toepassing | Melk & Yoghurtfles |
| Max. Productvolume | 1L |
| Vormmateriaal | S136, P20, 4Cr13 |
| Het vastklemmen Kracht van het Blazen | 40 Ton |
| Geschikt productvolume | 100-120L |
|---|---|
| Handelsmerk | Dawson |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 75KW |
| Vormslag | 5501350mm |
| Vormslag | 5501350mm |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| De macht van de schroefaandrijving | 75 kW |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Specificatie | ABLD100 |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
|---|---|
| Postaantal | Kies uit |
| Max. Productvolume | 120L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| De macht van de schroefaandrijving | 75 kW |
| Het vastklemmen Kracht | 600 Kn |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Handelsmerk | Dawson |
| Postaantal | Kies uit |