| Schroefdiameter | 120 mm |
|---|---|
| Postaantal | Alleenstaande |
| De macht van de schroefaandrijving | 75 kW |
| Klemkracht | kN 800 |
| Schimmel beroerte | 600-1500 mm |
| Productnaam | Uitdrijvingsslag het Vormen Machine |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Materiaal | Pp-PE enz. |
| Postaantal | Kies uit |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| De Macht van de extrudermotor (kW) | 30KW |
|---|---|
| Output (kg/u) | 130 kg/u |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | ja |
| Garantie | één jaar |
| Voltage | 220V/380V |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Toepassing | fles |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar om machines in het buitenland te onderhouden, online ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar, een jaar, 12 maanden |
| Clamping Force | 250KN |
|---|---|
| Control System | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Max.Extrusion Capacity | 120KG/H |
| Schroefdiameter | 80mm |
| Type strijkkop volgens verwerkingsmethode | continu-type matrijskop |
|---|---|
| Tipe strijkkop naar aantal strijkkoppen | 2 |
| Typ van de matrijskop per laagnummer | 1 |
| Centrumafstand | Multi-hoofden sterven hoofd, middelste afstand kan worden aangepast |
| Geschikt materiaal | HDPE/LDPE/PP/PVC/EVOH/TPU/TPV/ABS/Tritan/PPSU, enz. |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van oorsprong | China |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |