| Toepassingen | Scherpe Halzen van Flessen, Kruiken |
|---|---|
| Machina naam | De autosnijmachine van de Flessenhals |
| Machinespecificatie | 800*420*850 mm |
| Vervoer Verpakking | Film en Houten Gevallen |
| Certificering | SGS,CE |
| Toepassingen | Scherpe Halzen van Flessen, Kruiken |
|---|---|
| Machina naam | De autosnijmachine van de Flessenhals |
| Machinespecificatie | 800*420*850 mm |
| Vervoer Verpakking | Film en Houten Gevallen |
| Certificering | SGS,CE |
| Max Product Volume | 30 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 60 PC/H |
| Schroefdiameter | 80 mm |
| Schroefl/d verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 30 kW |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 5 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 1000 pc/h |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 18.5 kW |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Machinelevensduur | >20years |
| Garantie | 1 jaar |
| Maximum Productvolume | 120 L |
| Het vastklemmen Kracht | 600KN |
| Aantal schroefverwarmingszones | 6 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 1000 liter |
| De Grootte van de vormdrukcilinder | 1800×1800 |
| De arbeidsvraag | exploitant 1~2 |
| Taal instellingen | Chinees en Engels verrichtingspaneel |
| Modelleer nr. | ABLD150 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 1000 liter |
| De Grootte van de vormdrukcilinder | 1800×1800 |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Modelleer nr. | ABLD150 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 1000 liter |
| De Grootte van de vormdrukcilinder | 1800×1800 |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Uitvoer (kg/h) | 100 Kg/u |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Spanning | 440V/415V/380V/220V |
| Waterstroom | 100l/min |
| Max. Productvolume | 25L |
|---|---|
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Specificatie | ABLB80-25L |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |