| Modelleer nr. | IBM35D |
|---|---|
| Meer Toepassing | Melk & Yoghurtfles |
| Pneumatische Klepschakelaar | Festo Ex Duitsland. |
| Controlerend Systeem | Akte Technologieën |
| Gevormde Gevalstroomonderbreker, Schakelaar, | Scheidermerk Ex Frankrijk. |
| Outputcapaciteit | 180~200 pcs/h |
|---|---|
| Grootte | 4.6×3×2.4 (M) |
| Gewicht | 8.2T |
| Schroef | 90mm |
| Max Die Mouth | 180mm |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 120L |
| Machineafmeting | 6.8×3.3×5 |
| Schakelaar | Schneider |
| De Capaciteit van de olietank | 850L |
| Modelleer nr. | ABLB65 |
|---|---|
| Schroefdiameter | 65mm |
| voorwaarde | nieuw |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
|---|---|
| HS Code | 8477301000 |
| Max. Productvolume | 25L |
| Specificatie | ABLB90-30L |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Max. Productvolume | 25L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Max. Productvolume | 25L |
|---|---|
| Matrijzenhoofd | Enig hoofd |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| sutiable | de Fles van 20L 25L |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Post | Enige Post |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Vorm | één holte |
|---|---|
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Max. Productvolume | 25L |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| HS Code | 8477301000 |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |