| Vormslag | 5501350mm |
|---|---|
| HS CODE | 8477301000 |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Het vastklemmen Kracht | 780 Kn |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Motor, Toestel |
| Verwerkt plastiek | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Merknaam | DAWSON |
| Schroefdiameter | 80 mm |
|---|---|
| Assortiment | 10 tot en met 30 l |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 270KN |
| Malplaatjegrootte | 680*660 mm |
| Automatisch | - Jawel. |
|---|---|
| Geautomatiseerde | Niet-geautomatiseerd |
| besturingssysteem | PLC's |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Motor, Toestel, Pomp |
|---|---|
| Verwerkt plastiek | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Toepassing | FLES |
| Postaantal | Kies uit |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Toepassingen | Jerry Cans, Flessen, Gallons |
|---|---|
| Max Product Volume | 15L |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, LDPE, PVC, PC, PS |
| Postaantal | Dubbele Post |
| Facultatieve laag | Veelvoudige Beschikbare Laag |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen Waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | kn 80 |
| Assortiment | 10~30L |
|---|---|
| Productiviteit | 45~60BPH |
| Schroefdiameter | 80 MM. |
| Schroefl/d Verhouding | 24 |
| De macht van de schroefaandrijving | 37 kW |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |