| De Macht van de extrudermotor (kW) | 55 kW |
|---|---|
| Schroefdiameter (mm) | 100 mm |
| Afmeting (L*W*H) | 5.4*2.5*4.5 |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| De arbeidsvraag | operetor 1~2 |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
|---|---|
| Voltage | 440V/415V/380V/220V |
| Schroef het Verwarmen Macht (kW) | 18kW |
| De Grootte van de vormdrukcilinder (Breedte) (mm) | 900 mm |
| Lucht Comsumption (m ³ /min) | 1.2 m ³ /min |
| Hol deelvolume | 10~30L |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Lucht Comsumption (m ³ /mi | 1 m ³ /min |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, PS, PVC, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, PS, PVC, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, PS, PVC, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, PS, PVC, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, PS, PVC, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| VOORWAARDE | Nieuw |
|---|---|
| automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar, Één Jaar |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag, het Afgietsel van de Rekslag, rekslag het vormen machine |
| TOEPASSING | Fles, watertank, jerrycan, Jerrycan, stuk speelgoed |
| Clamping Force | 250KN |
|---|---|
| Control System | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Max.Extrusion Capacity | 120KG/H |
| Schroefdiameter | 80mm |