| Geschikt productvolume | 100-120L |
|---|---|
| Handelsmerk | Dawson |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 75KW |
| Vormslag | 5501350mm |
| Klemkracht | 600 kn |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 liter |
| Schroefdiameter | 100 mm |
| Handelsmerk | Dawson |
| Stationsnummer | Enkel |
| Het vastklemmen Kracht | 600 Kn |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Handelsmerk | Dawson |
| Postaantal | Kies uit |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Mankracht vereist | Wij bieden een complete productielijn, zoals afdekken en vullen |
| Garantie | 12 maanden |
| Automatisch | Volledige Automatisch |
| Het type van slagafgietsel | Injectieblaasvormgeving, injectieblaasvorm |
| Schroefdiameter | 120mm |
|---|---|
| Levertijd | 60days |
| Postaantal | enkel |
| De macht van de schroefaandrijving | 75 kW |
| Geschikt productvolume | 100-250 L |
| Geschikt productvolume | 100-250 L |
|---|---|
| Schroefdiameter | 120mm |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 75 kW |
| Het vastklemmen Kracht | 800 KN |
| Modelleer nr. | ABLB65 |
|---|---|
| Schroefdiameter | 65mm |
| voorwaarde | nieuw |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Modelleer nr. | ABLB65 |
|---|---|
| Schroefdiameter | 65mm |
| voorwaarde | nieuw |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Verwerkt plastiek | PE, PP, HDPE |
| Automatisch | ja |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar, Één Jaar, 24 maanden |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Toepassing | Fles, watertank, jerrycan, Jerrycan |
| Verwerkt plastiek | PE, PP, HDPE, PVC |