| Modelnr. | ABLB75II |
|---|---|
| Uitvoercapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 Dagen |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Levertijd | 60days |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| HS Code | 8477301000 |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| ModelNo. | ABLB90 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5Kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Max. Productvolume | 25L |
|---|---|
| Matrijzenhoofd | Enig hoofd |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| sutiable | de Fles van 20L 25L |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Geschikt productvolume | 100-120L |
|---|---|
| Handelsmerk | Dawson |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 75KW |
| Vormslag | 5501350mm |
| Specificatie | ABLB90-30L |
|---|---|
| toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Max. Productvolume | 25L |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Vervoerpakket | Filmverpakking |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
|---|---|
| HS Code | 8477301000 |
| Max. Productvolume | 25L |
| Specificatie | ABLB90-30L |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Max Product Volume | 10 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 700 PC/H |
| Schroefdiameter | 80 MM. |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 30 kW |