| Max. productvolume | 5 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 1000 PC/H |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 18,5 kW |
| Het vastklemmen Kracht | 600 Kn |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Handelsmerk | Dawson |
| Postaantal | Kies uit |
| Modelleer nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Max. Product Volum | 5L |
| Geschikt materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de rekslag |
|---|---|
| Kerncomponenten | Lager, Motor, Pomp, Toestel, PLC, drukvat, Motor, Versnellingsbak |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Geschikt | 0-5L |
|---|---|
| Post | Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| Auto-Deflashing | Beschikbaar |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Max. Productvolume | 30L |
|---|---|
| Meer Toepassing | Plastic Olietrommels, Containers, Jerry Cans, Vaten |
| Uitdrijvingstype | Accumulatietype |
| Parisoncontrole | Moog 100 Punten |
| Hydraulische Motor | Servomotor |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Schroefl/d verhouding | 25 L/D |
| Gewicht | 22,5 Ton |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Machinelevensduur | >20 jaar |
| Automatisch | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Geautomatiseerde | Niet-geautomatiseerd |
| Controlesysteem | PLC's |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Waarborgtijd | 1 jaar |