| Post | Één Post of Post Twee |
|---|---|
| Automatisch ontknipperen | Beschikbaar |
| Materiaal | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| maximale volume | 5L |
| Waterstroom | 100L/min |
| Max.Product Volume | 5L |
|---|---|
| Plasticiserende omvormer | innovance |
| Klemkracht | 110 kN |
| Parison-controlesysteem | Wisetech/Xunjie/MOOG |
| Gewicht van de matras | 1/2/3/4 |
| Modelleer nr. | ABLB65 |
|---|---|
| Schroefdiameter | 65mm |
| voorwaarde | nieuw |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Schroefdiameter | 100mm |
|---|---|
| Postaantal | Kies uit |
| Toepassing | Trommel, Plaat, Vlotter, Wegversperringen, Medische Bedraad |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Modelleer nr. | ABLB65 |
|---|---|
| Schroefdiameter | 65mm |
| voorwaarde | nieuw |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Modelleer nr. | DSB70II |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Materiaal | HDPE, PP, PVC, LDPE |
|---|---|
| Waterdruk | 0.4-0.6mpa |
| Max Volume | 5L |
| Modelleer nr. | DSB80II |
| Koelmiddel | water |
| Post | Één Post of Post Twee |
|---|---|
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| Materiaal | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Vormmateriaal | S50c/S136/Aluminium met Berylliumkoper |