| Modelleer nr. | DSB120 |
|---|---|
| Outputcapaciteiten | 18~25 PCS/H |
| Schroefl/d verhouding | 28 L/D |
| Levertijd | 50~100 Dagen |
| Garantie | 1 jaar |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 5 L |
|---|---|
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 18.5 kW |
| Schroef het Verwarmen Capaciteit | 5-6 kW |
| Maximale vormgrootte | 1700 mm*1800 mm |
|---|---|
| Max. productvolume | 1200L |
| Geschikt materiaal | HDPE/HMWHDPE |
| Hydraulische aandrijflijn (hoofd) | 42 kW |
| Klemkracht | 2200 KN |
| Output (kg/u) | 100 Kg/u |
|---|---|
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Voltage | 440V/415V/380V/220V |
| Waterstroom | 100L/Min |
| Max. Productvolume | 25L |
|---|---|
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Matrijzenhoofd | Enig hoofd |
| Max. Productvolume | 25L |
|---|---|
| Matrijzenhoofd | Enig hoofd |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| sutiable | de Fles van 20L 25L |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Station | Dubbelstation Dubbel stempelkop |
| Max. productvolume | 5 liter |
| Het vastklemmen Systeem | Systeem voor het vastklemmen van het schakelaartype |
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| ModelNo. | DMB1000L |
|---|---|
| Max. Productvolume | 900 liter |
| Toonzaal LocationSize | Filippijnen |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Gewicht (t) | 65 |
| Outputcapaciteiten | 18~25 PCS/H |
|---|---|
| Levertijd | 50~100 Dagen |
| Modelleer nr. | DSB120 |
| De naverkoopdienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Schroefl/d verhouding | 28 L/D |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Voltage | 440V/415V/380V/220V |
| Waterstroom | 100L/Min |