| Modelleer nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Max. productvolume | 5 L |
|---|---|
| Droge Cyclus | 1000 PC/H |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 18,5 kW |
| Vormmateriaal | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
|---|---|
| Loper | Hot Runner\ Cold Runner |
| Productnaam | Vorm van het injectie de Plastic Huishouden |
| Naam | 4 holtes ABS plastic wijnflesring plastic mal |
| Plastic materiaal | HUISDIER,PP,PS,PC,ABS |
| Schroef. | 76 mm |
|---|---|
| Schot grootte | 1766 cm³ |
| Geschoten gewicht | 1590 g |
| Injectiedruk | Mpa 158 |
| Injectie snelheid | 398 g/s |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Station | Dubbelstation Dubbel stempelkop |
| Max. productvolume | 5 liter |
| Het vastklemmen Systeem | Systeem voor het vastklemmen van het schakelaartype |
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| ModelNo. | DSB80-30L |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5Kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 300L |
|---|---|
| Droge cyclus | 360 PC/H |
| Schroefdiameter | 100 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 28 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| schroefdiameter | 45 mm |
|---|---|
| Geschoten (theoretisch) volume | 460 cm ³ |
| Geschoten gewicht | 415 g |
| Injectiedruk | MPa 188 |
| Injectietarief | 140 g/s |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | HDPE, PE, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |