| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Productnaam | Moldling machine van de HUISDIEREN de Semi autoslag |
|---|---|
| Merk | Dawson |
| Model | YC 2L-4 |
| Lichte buishoeveelheid | 32 STKS: |
| Lichtbuis vermogen | 1.25kw |
| Productnaam | Moldling machine van de HUISDIEREN de Semi autoslag |
|---|---|
| merk | DAWSON |
| Model | YC 2L-4 |
| Lichte buishoeveelheid | 32PCS |
| Lichtbuis vermogen | 1.25kw |
| Max. Productvolume | 5 L |
|---|---|
| Het vastklemmen Kracht | 70 Kn |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Pneumatisch | Festo van Duitsland of SMC van Japan |
| Schakelaar | Schneider van Franch |
| Max. productvolume | 3 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 1000 PC/H |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 18,5 kW |
| Holte | 2, 4, 6, 8, 10, 12 |
|---|---|
| Theorieoutput | 300~12000 pcs/h |
| Materiaal | HUISDIER |
| Volume | 0~20 L |
| automatisch | Volledig Automatisch |
| Productnaam | Injectie het vormen machine |
|---|---|
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Certificering | CE |
| Voltage | als vereiste klant |
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |
| ModelNo. | DSB80-30L |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5Kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Toepassing | Flessen, potten, jerrycans, gallons, containers |
|---|---|
| Automatisch wissen | met automatisch wissen |
| Vorm | Eén holte of twee holtes |
| geschikt | 0~5L fles |
| Gemaakt in | China |
| Modelleer nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Station | Enige Post of Dubbele Post |
| Motorvermogen oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Handelsmerk | DAWSON |