| Kunststof verwerkt | HUISDIER |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 520 mm |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 520 mm |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 270 |
| Aandrijvingsmotor | 45 KW |
|---|---|
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
| PLC controle | Japans Mitsubishi |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
| Machineafmeting | 6.8*3.3*5 |
| Max Product Volume | 8 liter |
|---|---|
| Outputcapaciteit | 200pcs/h |
| Voorwaarde | Nieuw |
| schroefdiameter | 75mm |
| De uitvoerhaven | Shanghai |
| Post | Één Post of Post Twee |
|---|---|
| Automatisch ontknipperen | Beschikbaar |
| Materiaal | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| maximale volume | 5L |
| Waterstroom | 100L/min |
| Post | Één Post of Post Twee |
|---|---|
| Auto-Deflashing | Beschikbaar |
| Materiaal | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Max Volume | 5L |
| Waterstroom | 100L/min |
| Modelleer nr. | ABLB65 |
|---|---|
| Schroefdiameter | 65mm |
| voorwaarde | nieuw |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, de beschikbare, Videotechnische ondersteuning |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | CE |
| Voltage | 380V |
| Plastic Type | PP/PE, HUISDIER, PVC, PP, PE |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
|---|---|
| outputcapaciteit | 200PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
|---|---|
| outputcapaciteit | 200PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
|---|---|
| outputcapaciteit | 200PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |