| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Halsdiameter (mm) | 38 mm |
| Flessenvolume (ml) | 2000 ml |
| Toepassing | Plastic Fles, HUISDIERENflessen |
| Merknaam | Dawson |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Neck Diameter(mm) | 38 mm |
| Bottle Volume(ml) | 2000 ml |
| Application | Plastic Bottle, PET Bottles |
| Merknaam | Dawson |
| Automatisering | Volledige Automatisch |
|---|---|
| De kleur van de machineverschijning | Klantgericht |
| Aangepast embleem | Ja |
| Machinetest | De machine zal test alvorens te verschepen zijn |
| Vereiste arbeidskrachten | 1 |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ, 220V/380V, 380V/50HZ, Aangepaste 380v, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Afmeting (L*W*H) | 2000*1200*1800MM |
| Toepassing | fles |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Fles Volume ((ml) | 1L-2L |
|---|---|
| Toepassing | fles |
| Toepasselijke industrieën | Werkplaatsen voor het repareren van machines |
| Kerncomponenten | Motor, PLC |
| Type | Stretch Pet Blow Moulding |
| Kunststof verwerkt | HUISDIER |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 680 mm |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 680 mm |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 580 |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Mankracht vereist | Wij bieden een complete productielijn, zoals afdekken en vullen |
| Garantie | 12 maanden |
| Automatisch | Volledige Automatisch |
| Het type van slagafgietsel | Injectieblaasvormgeving, injectieblaasvorm |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
|---|---|
| sutiable | 0~5L fles |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Max Product Volume | 5L 8L |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Machinelevensduur | >20 jaar |
| Max Product Volume | 30 L |
|---|---|
| Droge Cyclus | 60 PC/H |
| Schroefdiameter | 80 MM. |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 30 kW |