| Verstrekte steekproeven | Verstrek flessensteekproef na vormtest voor bevestiging |
|---|---|
| Vereiste arbeidskrachten | Wij verstrekken volledige productielijn, zoals het afdekken en het vullen |
| Garantie | 12 maanden |
| Verwerkt plastiek | PP, PE, PC, PS, COC |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 120L |
|---|---|
| Droge cyclus | 360 PC/H |
| Schroefdiameter | 100 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 28 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Max Product Volume | 10 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 700 PC/H |
| Schroefdiameter | 80 MM. |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 30 kW |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de rekslag |
|---|---|
| Verwerkt plastiek | HUISDIER, PC, PE/PP |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| sutiable | 0~5L fles |
|---|---|
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| Modelleer nr. | DSB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning |
|---|---|
| Productnaam | Slag het Vormen Machine |
| Geschikte fles | Drankfles |
| Sleutelwoorden | Automatische Huisdieren Blazende Machine |
| Type | Automatische botte-Blazende Machines |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 1 jaar |
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Spanning | 380V/3Ph/50Hz |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Mankracht vereist | Wij bieden een complete productielijn, zoals afdekken en vullen |
| Garantie | 12 maanden |
| Automatisch | Volledige Automatisch |
| Het type van slagafgietsel | Injectieblaasvormgeving, injectieblaasvorm |