| Slag het Vormen Type | Slag het Vormen Machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 2 liter |
| Koelwaterdruk | 0.5 tot en met 0,6 mpa |
| Waterverbruik | 30 l/min |
| Vormlevensduur | > 2,000,000 Cycli |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen Waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | kn 80 |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Max.Bottle Hoogte | 140 mm |
| Max.Bottle Diameter | 300 mm |
| Flessenvolume | 250 ml |
| Verpakking Details | De machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken worden ingepakt met |
| Product | Huishoudapparaat, blazende vorm |
|---|---|
| Het gestalte geven van Wijze | Blazende Vorm |
| Vormmateriaal | P20, P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Agent | Heet/koude |
| Holte | één of meer |
| Slag het Vormen Type | Slag het Vormen Machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 2 liter |
| Koelwaterdruk | 0.5 tot en met 0,6 mpa |
| Waterverbruik | 30 l/min |
| Vormlevensduur | > 2,000,000 Cycli |
| Kunststof verwerkt | HUISDIER |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 680 |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 680 |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 580 |
| Kunststof verwerkt | HUISDIER |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 630 mm |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 600 mm |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 543 |
| Productnaam | Injectie het Vormen Machine |
|---|---|
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Certificering | CE |
| voltage | Als vereiste klant |
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |
| Kunststof verwerkt | HUISDIER |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 460 mm |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 460 mm |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 527 |
| Kunststof verwerkt | HUISDIER |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 680 |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 680 |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 580 |