| ModelNo. | ABLB90 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5Kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Post | Één Post of Post Twee |
|---|---|
| Automatisch ontknipperen | Beschikbaar |
| Materiaal | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| maximale volume | 5L |
| Waterstroom | 100L/min |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Vorm | één holte |
|---|---|
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Max. Productvolume | 25L |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Toepassingen | Jerry Cans, Flessen, Gallons |
|---|---|
| Max Product Volume | 15L |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, LDPE, PVC, PC, PS |
| Postaantal | Dubbele Post |
| Facultatieve laag | Veelvoudige Beschikbare Laag |
| Outputcapaciteit | 180~200 pcs/h |
|---|---|
| Grootte | 4.6×3×2.4 (M) |
| Gewicht | 8.2T |
| Schroef | 90mm |
| Max Die Mouth | 180mm |
| Max Product Volume | 30 L |
|---|---|
| Droge Cyclus | 60 PC/H |
| Schroefdiameter | 80 MM. |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 30 kW |
| Max Product Volume | 5L 8L |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Schroef diameter | 75mm |
| Gegarandeerde tijd | 1 jaar |
| Machinelevensduur | >20 jaar |
| Extrudermotorvermogen (kW) | 22 kW |
|---|---|
| Matrijsplaatmaat (Hoogte) (mm) | 420mm |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Belangrijkste verkooppunten | Gemakkelijk te bedienen |
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Voedsel & Drankfabriek, Landbouwbedrijven, F |