| Max Product Volume | 30 L |
|---|---|
| Droge Cyclus | 60 PC/H |
| Schroefdiameter | 80 MM. |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 30 kW |
| Max Product Volume | 5L 8L |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Machinelevensduur | >20 jaar |
| Maximale productdiameter | 50150mm |
|---|---|
| maximum producthoogte | 50200mm |
| Max Product Volume | 50-1000ml |
| Injectiedruk | 25-280 MPa |
| Model | Eenstapige injectieblaasvormmachine |
| Schroef het Verwarmen Macht (kW) | 6 kW |
|---|---|
| De Grootte van de vormdrukcilinder (Breedte) (mm) | 290 mm |
| Lucht Comsumption (m ³ /mi | 0,6 m ³ /min |
| Garantie | Één jaar |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 25L |
|---|---|
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Matrijzenhoofd | Enig hoofd |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
|---|---|
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Max. Productvolume | 25L |
| Vorm | één holte |
| Vorm | één holte |
|---|---|
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Max. Productvolume | 25L |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Modelleer nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5KW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Voorwaarde | Nieuwe verkoop |
|---|---|
| Automatisch | Volledige Automatisch |
| Garantie | 24 maanden |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag, het Afgietsel van de Rekslag |
| Toepassing | Fles, watertank, jerrycan, stuk speelgoed |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 10 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 700 PC/H |
| schroefdiameter | 80 MM. |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| Output van HDPE | 110 kg/u |