| Schroefdiameter | 120mm |
|---|---|
| Levertijd | 60days |
| Postaantal | enkel |
| De macht van de schroefaandrijving | 75 kW |
| Geschikt productvolume | 100-250 L |
| Modelleer nr. | ABLD150 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 1000 liter |
| De Grootte van de vormdrukcilinder | 1800×1800 |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Modelleer nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5KW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| ModelNo. | DSB80-30L |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5Kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Modelleer nr. | DMB1000L |
|---|---|
| Max. Productvolume | 1100 liter |
| De Grootte van de vormdrukcilinder | 1800×1800 |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Flexibele Productie |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Voedsel & Drankfabriek, Landbouwbedrijven, F |
| Waterverbruik | 150 L/min. |
| Het koelen Waterdruk | 0,3 MPa |
| Voltage | 440V/415V/380V/220V |
| Model-NR. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 150 Liter |
| De Grootte van de vormdrukcilinder | 380 mm |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Handelsmerk | Dawson |
| Modelleer nr. | ABLD120 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 150 Liter |
| De Grootte van de vormdrukcilinder | 380 mm |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Modelleer nr. | ABLD150 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 1000 liter |
| De Grootte van de vormdrukcilinder | 1800×1800 |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
|---|---|
| Voltage | 440V/415V/380V/220V |
| Schroef het Verwarmen Macht (kW) | 18kW |
| De Grootte van de vormdrukcilinder (Breedte) (mm) | 900 mm |
| Lucht Comsumption (m ³ /min) | 1.2 m ³ /min |