| Modelleer nr. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Schroef het verwarmen capaciteit | 6 kW |
| HDPE Output | 100kg/h |
| Het vastklemmen Kracht | 80Kn |
| maximum vormgrootte | 400X450mm |
| Voorwaarde | Nieuwe verkoop |
|---|---|
| Automatisch | Volledige Automatisch |
| Garantie | 24 maanden |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag, het Afgietsel van de Rekslag |
| Toepassing | Fles, watertank, jerrycan, stuk speelgoed |
| Modelleer nr. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Schroef het verwarmen capaciteit | 6 kW |
| HDPE Output | 100kg/h |
| Het vastklemmen Kracht | 80Kn |
| maximum vormgrootte | 400X450mm |
| Modelleer nr. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Schroef het verwarmen capaciteit | 6 kW |
| HDPE Output | 100kg/h |
| Het vastklemmen Kracht | 80Kn |
| maximum vormgrootte | 400X450mm |
| Modelleer nr. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Schroef het verwarmen capaciteit | 6 kW |
| HDPE Output | 100kg/h |
| Het vastklemmen Kracht | 80Kn |
| maximum vormgrootte | 400X450mm |
| Control System | PLC |
|---|---|
| Cooling System | Air Cooling |
| Driving System | Servo Motor |
| Heating System | Electric Heating |
| Material | Plastic |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Versnellingsbak, Motor, Pomp |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Verwerkt plastiek | PP, HDPE, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
|---|---|
| Schroef diameter | 100mm |
| Naam | plastic haltermachine |
| Postaantal | Enkel |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Drijfsysteem | Servomotor |
| Verwarmingssysteem | Het elektrische verwarmen |
| Materiaal | Plastic |
| Sollicitatie | PET-fles, pot, blikjes... |
|---|---|
| Blaasvormtype | spuitrekblazen |
| Spanning | Volgens het land van de klant |
| Voorwaarde | nieuw |
| Verpakking Details | De machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken worden ingepakt met |