| Sollicitatie | Drankfles, oliefles |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Technische Dienst | 24 uur/365 dagen online |
| Gecontroleerd door | PLC |
| Vormen van sluit- en openingscilinder | Festo |
| Toepassing | Drankfles, Oliefles |
|---|---|
| automatisch | Volledig Automatisch |
| De technische dienst | 24 hours/365-Dagen online |
| langs gecontroleerd | PLC |
| Het vormen het Sluiten en het Openen Cilinder | FESTO |
| Toepassingen | 5ml aan de kleine plastic flessen van 1L |
|---|---|
| Het type van slagafgietsel | het afgietsel van de injectieslag |
| Kerncomponenten | Versnellingsbak, drukvat, Pomp, Toestel, Lager, Motor, Motor, PLC… |
| Verwerkt plastiek | PP, ABS, HDPE, PVC, PPR, PE, HDPE/PP, ABS/PP, PE/PP |
| Verpakking Details | Slag het vormen de machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken wor |
| toepassing | 5ml aan de kleine plastic fles van 1000ml |
|---|---|
| Slag het Vormen Type | Injectieslag het Vormen |
| Kerncomponent | Versnellingsbak, Pomp, Toestel, Lager, Motor, Motor, PLC… |
| Geschikte materialen | PP, HDPE, PVC, PPR, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Verpakking Details | Slag het vormen de machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken wor |
| Kan produceren | Plastic schoonheidsmiddelen, dagelijkse noodzaak, geneeskunde en voedsel verpakkingsflessen. |
|---|---|
| Voltage | Aangepast volgens klantenbehoeften |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Automatisch, Intelligent en hoog rendement |
| Lokale Ingenieur Service | Saudi-Arabië, Colombia, Zuid-Afrika, Panama… enz. |
| Machinekleur & embleem | Aanpassing |
| Producten | Plastic schoonheidsmiddelen, de dagelijkse flessen van de noodzaakshampoo. |
|---|---|
| Hol deelvolume | 5ml aan 1L |
| Verstrekte steekproeven | Verstrek flessensteekproef na vormtest voor bevestiging |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | Slag het vormen de machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken wor |
| Afmeting (L*W*H) | 3.1*1.2*2.2 |
|---|---|
| Het vastklemmen Kracht | 78kn |
| macht (kW) | 25kw |
| Gewicht (kg) | 4 kg |
| Verpakking Details | Slag het vormen de machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken wor |
| Nauwkeurigheid | ±0.02mm |
|---|---|
| Clamping Force | 250KN |
| Controlesysteem | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Heating Zone | 4 |
| Extrudermotorvermogen (kW) | 22 kW |
|---|---|
| Matrijsplaatmaat (Hoogte) (mm) | 420 mm ballen extrusie blaasvormmachine |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Belangrijkste verkooppunten | Gemakkelijk te bedienen |
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Voedsel & Drankfabriek, Landbouwbedrijven, F |
| Extrudermotorvermogen (kW) | 22 kW |
|---|---|
| Matrijsplaatmaat (Hoogte) (mm) | 420mm |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Belangrijkste verkooppunten | Gemakkelijk te bedienen |
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Voedsel & Drankfabriek, Landbouwbedrijven, F |