| Specificatie | ABLB80-25L |
|---|---|
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| HS CODE | 8477301000 |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Productenvolume | Kleine plastic flessencontainers van 5ml to1L |
|---|---|
| Aangepast embleem | Embleem en machine de verschijningskleur kan worden aangepast |
| Hulpmateriaal | Wij helpen klanten om beroemde merk hulpmachines te kopen |
| andere diensten | het online overleg van 24 uur (snel antwoord) |
| Verpakking Details | Slag het vormen de machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken wor |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Toepassing | Kleuterschoolbed |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 120L |
| Vervoerpakket | Filmverpakking |
| Handelsmerk | Dawson |
| HS code | 8477301000 |
| ModelNo. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 120L |
| Vervoerpakket | Film Verpakking |
| Handelsmerk | Dawson |
| HS Code | 8477301000 |
| Geschikt voor | 5ml aan de kleine plastic kosmetische fles van 1000ml |
|---|---|
| Slag het Vormen Type | Injectieslag het Vormen |
| kunststoffen | PP, HDPE, PVC, PPR, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Lokale service | n: Saudi-Arabië, Colombia, Zuid-Afrika, Panama |
| De kleur van de machineverschijning | Aanpassing |
| Toepassingen | 5ml aan de kleine plastic flessen van 1L |
|---|---|
| Het type van slagafgietsel | het afgietsel van de injectieslag |
| Kerncomponenten | Versnellingsbak, drukvat, Pomp, Toestel, Lager, Motor, Motor, PLC… |
| Verwerkt plastiek | PP, ABS, HDPE, PVC, PPR, PE, HDPE/PP, ABS/PP, PE/PP |
| Verpakking Details | Slag het vormen de machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken wor |
| toepassing | 5ml aan de kleine plastic fles van 1000ml |
|---|---|
| Slag het Vormen Type | Injectieslag het Vormen |
| Kerncomponent | Versnellingsbak, Pomp, Toestel, Lager, Motor, Motor, PLC… |
| Geschikte materialen | PP, HDPE, PVC, PPR, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Verpakking Details | Slag het vormen de machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken wor |
| Kan produceren | Plastic schoonheidsmiddelen, dagelijkse noodzaak, geneeskunde en voedsel verpakkingsflessen. |
|---|---|
| Voltage | Aangepast volgens klantenbehoeften |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Automatisch, Intelligent en hoog rendement |
| Lokale Ingenieur Service | Saudi-Arabië, Colombia, Zuid-Afrika, Panama… enz. |
| Machinekleur & embleem | Aanpassing |
| Producten | Plastic schoonheidsmiddelen, de dagelijkse flessen van de noodzaakshampoo. |
|---|---|
| Hol deelvolume | 5ml aan 1L |
| Verstrekte steekproeven | Verstrek flessensteekproef na vormtest voor bevestiging |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | Slag het vormen de machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken wor |