| Aandrijvingsmotor | 45 KW |
|---|---|
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
| Motor | Servomotor |
| PLC controle | Japans Mitsubishi |
| Machineafmeting | 6.8*3.3*5 |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | China |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 120L |
| Machineafmeting | 6.8×3.3×5 |
| Schakelaar | Schneider |
| De Capaciteit van de olietank | 850L |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 120L |
| Machineafmeting | 6.8×3.3×5 |
| Schakelaar | Schneider |
| De Capaciteit van de olietank | 850L |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Motor, Toestel, Pomp |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Samenvatten | Hoogwaardig gelegeerd staal, middenvoeding |
| extrudermotor | Siemens-motor van 30 kW |
| Max. Productvolume | 300 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 300 pc/h |
| Schroefdiameter | 120 mm |
| Schroefl/d verhouding | 33 |
| De macht van de schroefaandrijving | 132 kW |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Modelleer nr. | IBM35D |
|---|---|
| Meer Toepassing | Melk & Yoghurtfles |
| Pneumatische Klepschakelaar | Festo Ex Duitsland. |
| Controlerend Systeem | Akte Technologieën |
| Gevormde Gevalstroomonderbreker, Schakelaar, | Scheidermerk Ex Frankrijk. |