| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | JA |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Fles Volume ((ml) | 1L-2L |
|---|---|
| Toepassing | fles |
| Toepasselijke industrieën | Werkplaatsen voor het repareren van machines |
| Kerncomponenten | Motor, PLC |
| Type | Stretch Pet Blow Moulding |
| Output | 600BPH |
|---|---|
| Schimmel | 1 holte |
| Spanning | Op verzoek van de klant |
| Afmeting (l*w*h) | 1.6*0.6*1.5 |
| Gewicht | 500 kg |
| Output | 800bph |
|---|---|
| Vorm | 1 holte |
| Voltage | Volgens Klantenverzoek |
| Afmeting (l*w*h) | 1.6*0.6*1.5 |
| Gewicht | 500kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | JA |
| Garantie | 1 jaar, Één Jaar |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag, het Afgietsel van de Rekslag, rekslag het vormen machine |
| Toepassing | Fles, watertank, jerrycan, Jerrycan, stuk speelgoed |
| Sollicitatie | Drankfles, oliefles |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Technische Dienst | 24 uur/365 dagen online |
| Gecontroleerd door | PLC |
| Vormen van sluit- en openingscilinder | Festo |
| Toepassing | Drankfles, Oliefles |
|---|---|
| automatisch | Volledig Automatisch |
| De technische dienst | 24 hours/365-Dagen online |
| langs gecontroleerd | PLC |
| Het vormen het Sluiten en het Openen Cilinder | FESTO |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ, 220V/380V, 380V/50HZ, Aangepaste 380v, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Afmeting (L*W*H) | 2000*1200*1800MM |
| Toepassing | fles |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Automatisering | automatisch |
|---|---|
| Aandrijvingsmotor | 45 KW |
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
| Verwerkt plastiek | HDPE |
| Sleutelwoorden | Automatische het Afgietselmachine van de Uitdrijvingsslag |