| Modelleer nr. | ABLB65 |
|---|---|
| Schroefdiameter | 65mm |
| voorwaarde | nieuw |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | CE |
| Garantie | 1 jaar, 12 Maanden, Één Jaar |
| Kleur | Blauw en wit of aangepast, de Aangepaste Eisen van de Cliënt, |
| Modelleer nr. | IBM65D |
|---|---|
| Meer Toepassing | Melk & Yoghurtfles |
| Max. Productvolume | 1L |
| Vormmateriaal | S136, P20, 4Cr13 |
| Het vastklemmen Kracht van het Blazen | 40 Ton |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 300L |
|---|---|
| Droge cyclus | 360 PC/H |
| Schroefdiameter | 100 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 28 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Auto-Deflashing | met het Auto Deflashing |
|---|---|
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| Kunststof verwerkt | HUISDIER |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 680 |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 680 |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 580 |
| Automatisering | Volledig automatisch |
|---|---|
| Kleur van het apparaat | Aanpasbaar |
| Gepersonaliseerd logo | - Ja, dat klopt. |
| Machinetest | De machine zal worden getest voor verzending |
| Belangrijkste elektronische onderdelen | SIEMENS/Duitsland |
| Automatisering | Volautomatisch |
|---|---|
| Kleur van het apparaat | Aanpasbaar |
| Logo aangepast | Ja |
| Machinetest | De machine zal worden getest voor verzending |
| Belangrijkste elektronische onderdelen | SIEMENS/Duitsland |
| Kunststof verwerkt | HUISDIER |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 680 |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 680 |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 580 |
| Automatisering | Volledig automatisch |
|---|---|
| Kleur van het apparaat | Aanpasbaar |
| Gepersonaliseerd logo | Ja |
| Machinetest | De machine zal worden getest voor verzending |
| Belangrijkste elektronische onderdelen | SIEMENS/Duitsland |