| Holte | 2, 4, 6, 8, 10, 12 |
|---|---|
| Theorieoutput | 300~12000 pcs/h |
| Materiaal | HUISDIER |
| Volume | 0~20 L |
| automatisch | Volledig Automatisch |
| Max. productvolume | 1 gallon |
|---|---|
| Uit Gezette Capaciteit | 400~600pcs/h |
| Schroefdiameter | 45mm |
| De macht van de schroefaandrijving | 10kw |
| Schroef het verwarmen capaciteit | 2.6Kw |
| Modelleer nr. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Schroef het verwarmen capaciteit | 6 kW |
| HDPE Output | 100kg/h |
| Het vastklemmen Kracht | 80Kn |
| maximum vormgrootte | 400X450mm |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Vervoerpakket | Filmverpakking |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Modelleer nr. | DSB70II |
| Levertijd | 45-60 het werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | ISBM |
| Certificering | CE |
| Modelleer nr. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Schroef het verwarmen capaciteit | 6 kW |
| HDPE Output | 100kg/h |
| Het vastklemmen Kracht | 80Kn |
| maximum vormgrootte | 400X450mm |
| Luchtdruk (MPa) | 0.8MPa |
|---|---|
| Output (kg/u) | 50 kg/u |
| De Macht van de extrudermotor (kW) | 11 kW |
| Lucht Comsumption (m ³ /min) | 0,5 M ³ /Min |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| HS Code | 8477301000 |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
|---|---|
| Luchtvolume | 0,7 M3/Min |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | 80KN |
| Droge cyclus | 800 PC/H |
| Specificatie | ABLD100 |
|---|---|
| Vormslag | 5501350mm |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Handelsmerk | Dawson |
| Postaantal | Kies uit |